Boen-Strip Prestige
Popis
Dvojvrstvová podlaha v čistom škandinávskom štýle. Povrchová úprava môže byť buď v matnom laku, alebo v prírodnom oleji. Je veľmi vhodná na využitie s podlahovým kúrením. Pokládka je možná aj v populárnom štýle rybej kosti – herringbone.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Live Matt lacquer / Live Natural oil , Dub / Buk/ Jaseň / Javor / Orech |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 2,63 m2 |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Hrúbka | 10,0 mm |
| Rozmer | 7 x 47 cm |
| Výrobca / značka | Boen |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia .pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







