Professional (22 mm)
Popis
Pri rekonštrukcii bývania je potrebné myslieť na vzhľad, praktickosť a trvácnosť. Viva je dizajnová dyhovaná krytina z pravého dreva s hrúbkou 8,5 mm a ergonomickým zámkovým systémom. Matná alebo pololesklá povrchová úprava chráni jedinečné letokruhy a štruktúru každej dosky.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Povrchová úprava Proteco Natura, Dub |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 1,97 m2 |
| Hmotnosť | 11,7 kg |
| Hrúbka | 22 mm |
| Rozmer | 19,4 x 253,5 cm |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







