Adoration
Popis
Čo na tom nie je na milovanie? Adoration je jemný, má luxusný lesk a jemný prúžok. To dáva Adoration exkluzívny vzhľad a pocit krásneho viskózového koberca. Paleta farieb pozostáva z atraktívnej kombinácie prírodných odtieňov a tlmených farieb. Či už ako koberec alebo celoplošný koberec, Adoration sa hodí do akejkoľvek reprezentačnej kancelárie, hotelovej suity, obývačky alebo spálne.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyamide 6.6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,95 kg/m2 |
| Hrúbka | 11,4 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






