Aeon
Popis
Novinka v našej kolekcii, vyrobená z polyesteru, štýlový produkt. Vyrobená zo priadze s prirodzenou jemnosťou a vynikajúcimi vlastnosťami údržby. Je to hustý, super jemný a pevný koberec s krásnym leskom. Aeon upúta pozornosť, obohacuje váš priestor a dodáva každej miestnosti moderný elegantný vzhľad. K dispozícii v 9 reprezentatívnych farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Polyester SD |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,05 kg/ m2 |
| Hrúbka | 13 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 23 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |





