Aspiration Aurelius
Popis
Úplná novinka v našej štýlovej kolekcii cut & loop. Elegantný a príjemný celoplošný vzor. Farebná paleta pozostáva zo 7 atraktívnych odtieňov. Aurelius sa hodí do každej hotelovej suity, obývačky alebo reprezentatívnej kancelárie.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,15 kg / m2 |
| Hrúbka | 8,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






