Aura
Popis
Zamilujte si Auru, nový prírastok do našej prémiovej kolekcie. Aura je mäkký a bohato štruktúrovaný polyamidový koberec s luxusným vzhľadom, ktorý poskytuje príjemný pocit pod nohami. Tento štýlový koberec je dostupný v 9 exkluzívnych farbách a je ideálnou voľbou pre komerčné aj rezidenčné použitie.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyamide PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 4,1kg/m2 |
| Hrúbka | 16,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






