Bakerloo
Popis
Na londýnskej mapke metra je označený hnedou farbou – farebné varianty nášho viacpruhového dizajnu Bakerloo zahŕňajú paletu prírodných odtieňov: hnedé pruhy sa striedajú so sivými a béžovými tónmi. Bakerloo je náš elegantný pruhovaný vzor, ktorý sa dokonale kombinuje s jednofarebnými kobercami Centre Point z kolekcie Tube.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,18 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,4 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






