Barbican
Popis
If you are looking for a high quality two-tone to be combined with a stripe, look no further! Barbican has it all: two fabulous multi-stripe designs and a coordinating two-tone plain in several fashionable earthy tones.
We have added 6 brand new colours to this successful collection.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,4 mm |
| Rozmer | 400 cm and 500 cm (pasikované vzory iba v rozmere 400 cm) |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






