Bellezza
Popis
Bellezza je naša talianska kráska. Je to mimoriadne mäkký strihaný vlas s pôsobivou hmotnosťou vlasu 2850 g/m². Tento luxusne hrubý a mäkký koberec je dostupný v 12 farbách, ako sú Pannacotta a Ebony, čo robí z Bellezzy aj vynikajúcu voľbu na kusový koberec. Bellezza dodá každému interiéru vysoko elegantný vzhľad a pocit luxusu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,75 kg / m2 |
| Hrúbka | 17 mm |
| Rozmer | 400cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






