Burford Bridge
Popis
Burford Bridge je vyrobený z vysoko kvalitnej 100 % vlny. Mäkký a luxusný, tento robustný slučkový koberec z trojitej priadze je vhodný na intenzívne domáce aj komerčné využitie. Prírodné farby dodávajú každej miestnosti moderný a luxusný vzhľad aj pocit.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,4 kg / m2 |
| Hrúbka | 9,0 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






