Centre Point
Popis
Centre Point je jednoliate, kvalitné koberec s jemnou slučkou, ktorý bol vytvorený tak, aby ladil s pruhovanými kobercami z našej Tube Collection. Samostatne alebo v kombinácii s niektorým z pruhovaných kobercov je Centre Point skvelou voľbou do akéhokoľvek priestoru alebo kancelárie, pričom dodáva prirodzený a zároveň moderný vzhľad.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,125 kg / m2 |
| Hrúbka | 5,0mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |





