Charisma
Popis
Charisma má kúzlo prírody. Inšpiráciu pre farebnú paletu možno nájsť medzi lesmi a vodou. Krásne jemné prírodné farby v odtieňoch hnedej, zelenej a náznaku modrej. Charisma je nádherná fríza vyrobená z príze Polyamide 6, vďaka čomu je pevná a lesklá. Je dostupná v 15 farbách a v šírkach štyri a päť metrov.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyamide 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2 kg / m2 |
| Hrúbka | 4,5 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 31 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






