Connection
Popis
Connection je všestranný a ponúka luxusne hustý, mäkký extrémne chlpatý koberec. Na vytvorenie módnych farieb sa používa PES vlákno. Tento nový polyesterový produkt dodá každému priestoru pohodlný a sofistikovaný vzhľad. Connection je vhodný aj ako koberec na celú plochu aj ako koberce na mieru. K dispozícii v 10 trendových farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyester SD |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,7 kg / m2 |
| Hrúbka | 34.5 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |




