Cormo
Popis
Tento robustný 4-vrstvový rebrovaný koberec pôsobí živo a je vyrobený z najkvalitnejšej nesfarbenej vlny, z čoho 70 % tvorí novozélandská vlna, preto je mäkký a luxusný na dotyk. Na podlahe poskytuje koberec pôsobivú textúru aj vzor. Prírodné farby robia tento koberec ideálnym do každej domácnosti alebo kancelárie. K dispozícii v 5 reprezentatívnych farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% nefarbená vlna (70% Novo Zelandská vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,34 kg / m2 |
| Hrúbka | 8,5 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 22 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






