Dea
Popis
Dea, so svojím vysokým a mäkkým vlasom, predstavuje produkt, ktorý dokonale spája štýl a komfort. Vyrobený výhradne z vlákna nylonu 6, ponúka paletu 12 neutrálnych farieb, ktoré definujú súčasné interiéry a dokážu sa prispôsobiť rôznym požiadavkám. Vďaka hrúbke 16 mm je Dea ideálnym riešením aj na tvorbu luxusne mäkkých kobercov, ktoré elegantne prepájajú zariadenie s priestorom.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Polyamide |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,28 kg /m2 |
| Hrúbka | 16,3 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 23 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |










