Diversity
Popis
Diversity je nové. Diversity je odlišné. Poďme osláviť Diversity! Diversity je dvojfarebný koberec so slučkovým vlasom vyrobený zo 100% trojvláknovej vlny s unikátnou konštrukciou, ktorá mu dáva nedirekčný tkaný vzhľad. Farebné kombinácie sú vzrušujúce, spájajú teplé a studené farby do jedného krásneho dizajnu. Diversity je dostupné v šírkach štyri a päť metrov a v ôsmich farebných kombináciách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,3 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,8 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |





