Divina
Popis
Divina je koberec vyrobený z polyamidu s jemným zamatovým vzhľadom a pocitom na dotyk. Vďaka svojej mäkkosti sa využíva aj na tvorbu soft-touch kobercov, ktoré pozdvihnú akýkoľvek interiér a dodajú nábytku výraz a charakter. Z ponuky 12 pastelových odtieňov vyniká farba „Lipstick“ – živý červený tón, ktorý priestoru prináša energiu a osobitosť.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,47 kg / m2 |
| Hrúbka | 12,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







