Eternity
Popis
Nové v našej kolekcii ALLOA, vyrobené z polyesteru, štýlový produkt. Vyrobené z priadze s prirodzenou jemnosťou a dokonalými vlastnosťami údržby. Je to hustý, veľmi mäkký a pevný koberec s krásnym leskom. Eternity upúta pozornosť a obohacuje váš priestor a dodáva každej miestnosti moderný elegantný vzhľad.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,25 kg / m2 |
| Hrúbka | 16 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Alloa |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






