Frizzle
Popis
Frizzle je mimoriadne hustý, luxusný a mäkký koberec vyrobený z polyesteru. Vyrobený z priadze s prirodzenou jemnosťou a dokonalými vlastnosťami údržby. Tento nový polyesterový produkt dodáva každej miestnosti pohodlný a sofistikovaný vzhľad. Frizzle je tiež veľmi vhodný ako koberec na celú plochu aj ako koberec na mieru. K dispozícii v 8 reprezentatívnych farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyester |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,9 kg / m2 |
| Hrúbka | 16 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 23 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






