Gallery Antique
Popis
Novinka v našej kolekcii cut & loop: súčasný vzor s úžasnou farebnou hĺbkou. K dispozícii v troch reprezentatívnych farbách. Tento koberec alebo koberec na mieru obohacuje každý priestor.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,22kg / m2 |
| Hrúbka | 8,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






