Greenwich
Popis
Nové, osviežené farby robia z Greenwichu koberec pripravený na budúcnosť. Tento obľúbený model od Edel je atraktívny koberec zo zmesi 2-vrstvovej priadze 50/50 vlna–polypropylén, ktorý je nielen štýlovou podlahovou úpravou, ale aj mimoriadne odolnou voľbou.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 50% vlna / 50% polypropylén |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,8 kg /m2 |
| Hrúbka | 6,5 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 22 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






