Hoxton
Popis
Súčasť kolekcie Greater London, Hoxton je nádherný dvojtónový high-low bouclé. Na podlahe pôsobí príjemne na pohľad a prináša kombináciu textúry a vzoru. Vyrobený z najkvalitnejšej 3-vrstvovej 100% novozélandskej vlny je mäkký, luxusný a vhodný do každej miestnosti v domácnosti. Hoxton je dostupný v dvoch šírkach a šiestich prírodných farbách, pričom farba 189 Ab Fab je výnimočná štvortónová.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply Novo Zélandska vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,5 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 22 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |





