King’s Cross
Popis
King’s Cross je krásny koberec zo 100% trojitej priadze vlny s výborným pomerom ceny a kvality, jemná vysokonízka štruktúra mu dodáva živý vzhľad, dostupný je v šiestich prírodných farbách a v šírkach 400 a 500 cm, v rovnakých farebných možnostiach je dostupný aj London Bridge, krásna jemná hladká slučka.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% SBR free 3-ply vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,4 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 23 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






