Lawrence
Popis
Lawrence je krásny vysokonízky bouclé koberec vyrobený zo 100% vlny, jeho štruktúra mu dodáva hravý vzhľad, dostupný je v šiestich moderných zemitých odtieňoch.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,8 kg /m2 |
| Hrúbka | 6,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 22 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






