
London Bridge
Popis
London Bridge je krásny hladký koberec zo 100% trojvláknovej vlny a vyniká pomerom kvality a ceny, jeho hladká štruktúra je jemná a elegantná, vďaka čomu je vhodný do akéhokoľvek interiéru, dostupný je v šiestich prírodných odtieňoch a šírkach 400 a 500 cm, k dispozícii sú aj rovnaké farebné možnosti pre King’s Cross s jemnou vysokonízkou štruktúrou.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% 3-ply vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,1 kg / m2 |
| Hrúbka | 5,0mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |



