Monviso
Popis
Monviso je 100 % polyamidová plochá tkaná textilná podlaha, vysoko odolná technická tkanina s triedou záťaže 33. Vďaka hrúbke iba 4 mm je ideálnou voľbou pre showroomy a kancelárie, kde dodáva dynamiku svojím originálnym pruhovaným dizajnom. Kolekcia Monviso je dostupná v palete 20 neutrálnych aj živých farieb, ktoré oživia komerčné priestory a elegantne doplnia akýkoľvek interiér.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Polyamide 6.6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 4,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |








