Nexus
Popis
Nexus je mimoriadne hustý, luxusný a mäkký shaggy koberec vyrobený z polyesteru. Vyrobený zo zákrutu priadze s prirodzenou jemnosťou a výbornými údržbovými vlastnosťami. Tento nový polyesterový produkt ALLOA dodáva každému priestoru pohodlný a sofistikovaný vzhľad. Nexus je tiež veľmi vhodný ako celoplošný koberec aj ako koberec na mieru.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,85 kg / m2 |
| Hrúbka | 42,0 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Alloa |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






