Oceania
Popis
Oceania je tuftingový koberec s rezaným vlasom, vyrobený zo 100 % polyamidu. Tento produkt, známy svojou vysokou odolnosťou a rýchlou výrobou, je cennou voľbou pre veľtrhový sektor, kde sú často prioritou krátke termíny. Oceania ponúka bohatú paletu 50 odtieňov, ktoré zaručujú všestrannosť a umožňujú úspešnú integráciu do akéhokoľvek projektu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Polyamide |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 5,8 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 31 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |








