Oscar
Popis
Oscar je potlačený koberec, ktorý spája estetiku a výkon. Jeho elegantný dizajn a vysoko kvalitné materiály z neho robia ideálnu voľbu pre obytné a komerčné priestory, ktoré chcú vyniknúť štýlom. Dostupný v 8 farebných variantoch navrhnutých tak, aby zvýraznili každý interiér.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Polyamide 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,8 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,4 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |






