Paddington
Popis
Paddington je jedna z našich klasík z vlny, a nie bez dôvodu. Vyrobený zo 100% trojvrstvovej vlny, tento štruktúrovaný vysoký-nízky slučkový koberec má kvalitu aj vzhľad. Prírodné farebné odtiene robia tento koberec ideálnym do každého domova alebo kancelárie. Samozrejme, Paddington je plne ošetrený technológiou Scotchgard pre extra odolnosť proti škvrnám.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,95 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,5 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 23 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |





