Palmares
Popis
Palmares je fantastický nový elegantný koberec vyrobený zo super mäkkej priadze Spheron. Tento koberec s jemným dotykom a matným povrchom vytvára luxusnú atmosféru v každej miestnosti. K dispozícii v 15 módnych farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyamide PA 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,4 kg / m2 |
| Hrúbka | 10,2 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |




