Rya
Popis
Tento robustný 4-nitný slučkový koberec dodáva živý vzhľad a je vyrobený z najkvalitnejšej nefarbenej vlny, z čoho 70 % tvorí novozélandská vlna, pre krásny vzhľad. Tento koberec má kvalitu aj vzhľad. Elegantný dizajn je štýlový a dodá každému priestoru sofistikovaný vzhľad. Prírodné farby robia tento koberec ideálnym do každého domova alebo kancelárie. K dispozícii v 5 reprezentatívnych farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% nefarbená vlna (70% Novo Zélandská vlna) |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,34 kg / m2 |
| Hrúbka | 5.5 mm/ 9.5 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 22 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |




