Sense of Marble
Popis
Mramor je materiál, ktorý vnáša nádych luxusu do každého interiéru. Kolekcia DESSO Sense of Marble predstavuje klasický vzhľad mramoru v kombinácii s teplom a pohodlím mäkkého koberca. Ponúka 10 jedinečných vzorov mramoru v unikátnych farbách a vo formáte rolí a kusových kobercov v širokej ponuke geometrických tvarov vrátane kruhov, trojuholníkov, obdĺžnikov a šesťuholníkov.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | BCF Polyamide 6 ECONYL |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,8 kg /m2 |
| Hrúbka | 6,70 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | DESSO |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |









