Shades
Popis
Dekory kolekcie DESSO Patterns vytvárajú luxusný vintage vzhľad a je ich možné ľahko kombinovať s dekormi kolekcie DESSO Shades pripomínajúcej zvetraný betón. K dispozícii vo formáte rolí alebo ako kusové koberce.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | BCF Polyamide 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,015 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,1 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | DESSO |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







