Tamino
Popis
Pomenovaný podľa nádherného princa z Čarovnej flauty, Tamino je krásne elegantný koberec. Použitá je špeciálna jemná priadza, ktorá vytvára zamatový vzhľad a pocit. Farby sa pohybujú od jemných neutrálnych tónov po výraznejšie farby – vrátane olivovo zelenej, terakotovej a oceánovo modrej – ktoré sú rovnako vhodné aj ako krásny koberec.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyamide 6.6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,3 kg / m2 |
| Hrúbka | 10,4 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






