Terra
Popis
Terra je vyrobená zo 100 % vlny v slučkovom vlase, mimoriadne hmatového materiálu, ktorý neprechádza žiadnymi chemickými úpravami. Vlákna sú prateľné bez farbenia, aby sa zachovala prirodzená farba vlny a jej charakteristické odtiene. Výsledkom je organický produkt v harmónii s prírodou, ponúkajúci nový zmyslový zážitok s 5 jemnými nuansami, ktoré elegantne odrážajú prirodzenosť vlny.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% vlna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,15 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,5 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Radici |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







