Twister
Popis
Žiarivé farby, prakticky nezničiteľný a ľahko udržiavateľný. Twister je ideálny do izby najmladších členov rodiny. Twister je však navrhnutý aj pre tých, ktorí sa neboja vybrať farbu!
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyamide 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 2 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,5 mm |
| Rozmer | 400 cm/ 500 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |




