Whisper
Popis
Najlepšie strážené tajomstvo Edela. Mäkký, luxusný koberec ponúkaný v širokej škále farieb. Ideálna voľba na skrášlenie vášho domova.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyamide 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,5 kg / m2 |
| Hrúbka | 12 mm |
| Rozmer | 400 cm / 500 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |





