Whoop
Popis
Tento nový koberec má výraznú osobnosť s vláknami viditeľnými z rôznych strán, čo dáva koberci klasickú ton-sur-ton eleganciu. Ideálna voľba na vytvorenie správnej atmosféry. Whoop je pevný, mäkký, lesklý a odolný a dostupný v 12 módnych farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Polyamide 6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,95 kg / m2 |
| Hrúbka | 6,5 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |






