Zeal
Popis
Zeal je dokonalý luxus v textilných podlahových krytinách. Kombinuje vzhľad a pocit viskózy so silou a odolnosťou polyamidu 6.6. Je hustý, veľmi mäkký a mimoriadne pevný koberec s krásnym perleťovým leskom. Vhodný pre hlavnú spálňu v dome, prezidentský apartmán v hoteli alebo kanceláriu riaditeľa. K dispozícii v 9 jemných prírodných farbách.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% polyamide 6.6 |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,385 kg / m2 |
| Hrúbka | 12,5 mm |
| Rozmer | 400 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | Edel |
DOKUMENTY
| Technický list | Technický list.pdf |
|---|---|
| Údržba | Údržba.pdf |




