Arcade
Popis
Koberec DESSO Arcade s jedinečnou texturou dodá každé kanceláři na honosnosti a ušlechtilosti. Extra dlouhý vlas přináší do komerčních prostředí hebkost a domáckost a přitom odolává hustému provozu. Dodává se v široké škále barev – od neutrálních odstínů hnědé a béžové přes sytější červenou a fialovou až po zlatou – a jeho bezešvý vzor vytváří jedinečné a vysoce komfortní vnitřní prostředí.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | BCF Polyamide 6.6 |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 4 m2 |
| Hmotnosť | 4,9 kg / m2 |
| Hrúbka | 10,0 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 32 |
| Výrobca / značka | DESSO |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







