Atlanta
Popis
Kolekcia Atlanta má podobný technický základ ako lineárna kolekcia Memphis a je s ňou výborne kombinovateľná, čo umožňuje vytvoriť veľmi zaujímavý interiér v modernom štýle. Atlanta má vysokú gramáž vlákna za dostupnú cenu, ktorá vám umožní vytvoriť exkluzívny interiér pri veľmi dobrých rozpočtových parametroch.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA SDN |
|---|---|
| Hmotnosť | 4,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 5,0mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Rudan |
DOKUMENTY
| POV | POV.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |




