Casablanca
Popis
Štruktúrovaná slučka kolekcie Casablanca vytvára pôsobivý vzor prelínajúcich sa svetiel a tieňov. Práve tieto vlastnosti dodávajú rade Casablanca jedinečný nádych luxusu a umožňujú vytvoriť originálny interiér. Kolekcia je súčasťou širšej línie produktov inšpirovaných prírodou a vyznačuje sa rovnakou bohatstvom odtieňov sivej a béžovej ako krajina, ktorú odráža.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA SDN |
|---|---|
| Hmotnosť | 4,8 kg/m2 |
| Hrúbka | 6,5 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Rudan |
DOKUMENTY
| POV | POV.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |




