Frankfurt
Popis
Štruktúrovaný kobercový štvorec s prírodným charakterom, inšpirovaný prírodou, vytvára efekt jemnej viacrozmernej mriežky, dostupný v zemitých farbách od svetlej béžovej až po odtiene antracitovej a čiernej.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% Nylon (PA 6) |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,9 kg / m2 |
| Hrúbka | 5,5 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Rudan |
DOKUMENTY
| POV | POV.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |




