Futurity
Popis
Recyklujte, obnovujte a zamilujte si kolekciu kobercových štvorcov DESSO Futurity, ktorá je poctou našej krásnej zemi a jej vzácnym prírodným zdrojom. Nepravidelný textúrovaný vzhľad – surový a nespútaný – odráža jej pravý charakter. Na výber sú štyri dekory: dva so svetlejším základom a tmavším vzorom a dva s tmavším základom a svetlejším vzorom.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | BCF PA6 ECONYL |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 5 m2 |
| Hmotnosť | 4,25 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,5 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | DESSO |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |





















