Grain
Popis
Vďaka organickej štruktúre s vysokým a nízkym vlasom prináša koberec DESSO Grain do priestoru jemný dojem pohybu a prirodzenými tvarmi zjemňuje ostré hrany v interiéri. Kolekcia je dostupná v dvanástich farbách vrátane neutrálnych odtieňov aj výrazných tónov červenej a trávovo zelenej.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | BCF Polyamide 6 |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 5 m2 |
| Hmotnosť | 4,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,5 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | DESSO |
DOKUMENTY
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
|---|---|
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |










