Marseile
Popis
Kolekcia s vysokou gramážou vlákna a veľmi priaznivou cenou patrí medzi najčastejšie používané riešenia v budovách, kde je cieľom vytvoriť atraktívny interiér v prísnom rozpočtovom rámci. Možnosť kombinácie lineárnych štvorcov s jednofarebnými variantmi zabezpečuje, že Marseille okrem nízkeho rozpočtu a dobrých technických parametrov ponúka aj zaujímavé riešenia z hľadiska farebnosti a dizajnu.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA SDN |
|---|---|
| Hmotnosť | 4,2 kg / m2 |
| Hrúbka | 7,2 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Rudan |
DOKUMENTY
| POV | POV.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |




