MODE – Scenic
Popis
Koberec Scenic pôsobí bohato a ušľachtilo. Jeho velúrový povrch prináša intenzívny hmatový zážitok a zvyšuje komfort. Kombinácia svetlých a tmavých odtieňov so sypaným vzorom vytvára jedinečný a elegantný efekt, ktorý podčiarkuje pocit luxusu. Kolekcia je dostupná v 42 farebných odtieňoch a štandardne sa dodáva s podložkou SoundMaster Lite pre lepšie akustické vlastnosti.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
FAREBNOSŤ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | BCF Polyamide 6 ECONYL |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 5 m2 |
| Hmotnosť | 4,45 kg / m2 |
| Hrúbka | 10,0 mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | DESSO |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |







