San Francisco
Popis
Kolekcia, ktorá kombináciou jednofarebných a lineárnych odtieňov ponúka skvelú príležitosť vytvoriť architektonicky zaujímavé a rozmanité interiéry, pričom si zároveň zachováva veľmi nízky rozpočet.
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | 100% PA SDN |
|---|---|
| Hmotnosť | 4,1kg/m2 |
| Hrúbka | 5,4mm |
| Rozmer | 50 x 50 cm |
| Záťaž | 33 |
| Výrobca / značka | Rudan |
DOKUMENTY
| POV | POV.pdf |
|---|---|
| Technický list | Technický list.pdf |




