STYLE EMME SILENCIO xf²™ 19 dB
Popis
Linoleum Tarkett patrí k najprírodnejším a najekologickejším podlahovým krytinám a jeho vzhľad, komfort a trvanlivosť ľudia oceňujú už viac než 150 rokov. Naša kolekcia Style Emme Silencio xf²™ sa dodáva v rade prerušovaných mramorovaných vzorov a je vyb
V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte emailom,
alebo telefonicky
MÁM ZÁUJEM
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Materiál | Linoleum |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 64 m2 |
| Hmotnosť | 3,35 kg / m2 |
| Hrúbka | 3,8 mm |
| Rozmer | 2 x 32 m |
| Záťaž | 23 / 33 / 41 |
| Výrobca / značka | Tarkett |
DOKUMENTY
| Brožúra | Brožúra.pdf |
|---|---|
| Inštalácia | Inštalácia.pdf |
| POV | POV.pdf |
| Technický list | Technický list.pdf |
| Údržba | Údržba.pdf |




